Pronájem sportovišť

Prostory naší školy poskytují možnosti pro mnohé sportovní vyžití.

Mimořádný60 zájem vzbuzuje zejména venkovní hřiště. Jedná se o travnatou plochu, která slouží především fotbalu, ale také atletice a případně softbalu. Travnatá plocha má moderní systém zavlažování, který vytváří předpoklady vysoké kvality povrchu. Vedle travnaté plochy venkovní areál nabízí hřiště s umělou trávou. Tato plocha je vhodná zejména pro tenis, nohejbal, volejbal, streetbal a také malou kopanou.

Součástí kIMG_0919omplexu budov jsou dvě tělocvičny. Ty jsou, hlavně v zimním období, bohatě využívány jak studenty naší školy, tak širokou sportovní veřejností. Velká tělocvična je určena k florbalu, basketbalu a volejbalu. V malé tělocvičně se dá provozovat gymnastika, stolní tenis a badminton.

 

Velká tělocvična                                            

Nabídka velké tělocvičny pro zájemce:

 1. CO? Velká tělocvična se dá využít na klasické sporty jako je basketbal, volejbal, tenis, sálová kopaná a florbal.
 2. CENA: je stanovena na 270,- Kč na hodinu (cena platná od 1. 1. 2015). K dispozici šatna se sprchou.
 3. KONTAKT: Jestliže máte zájem o pronájem velké tělocvičny kontaktujte: dolezalova@spsstrebic.cz
 4. ČIP: Pro vstup do tělocvičny je nutný čip, který vám i nám usnadní vzájemnou spolupráci. Tento čip si vyzvednete u paní Ilony Coufalové: coufalova@spsstrebic.cz
 5. Vytížení a volné časy k pronájmu.

Malá tělocvična

Nabídka malé tělocvičny pro zájemce:

 1. CO? Malá tělocvična se dá využít pro sporty s využitím menšího prostoru. Především pro nohejbal, ale i na menší formy basketbalu a volejbalu. Našim studentům slouží jako gymnastický sál, dále jako herna stolního tenisu nebo badmintonu.
 2. CENA:  je stanovena na 190,- Kč na hodinu(cena platná od 1. 1. 2015). K dispozici šatna se sprchou.
 3. KONTAKT: Jestli máte zájem o pronájem velké tělocvičny kontaktujte: dolezalova@spsstrebic.cz
 4. ČIP: Pro vstup do tělocvičny je nutný čip, který vám i nám usnadní vzájemnou spolupráci. Tento čip si vyzvednete u paní Ilony Coufalové: coufalova@spsstrebic.cz
 5. Vytížení a volné časy k pronájmu.

Travnaté hřiště                                                                        

Nabídka travnatého hřiště pro zájemce:

 1. CO? Toto sportoviště lze využít především pro  fotbal v jeho rúzných formách - např. trénink, přátelská utkání, turnaje, malá kopaná.
 2. CENA: 1/2 travnatého hřiště pro žáky stojí 160,- Kč na hodinu, 1/2 travnatého hřiště pro dospělé stojí 320,- Kč na hodinu. K dispozici  je šatna a sprchy v budově školy u tělocvičen.
 3. KONTAKT : Zájemci o pronájem hřiště jak pro  jednorázové tak pro dlouhudobé účely se mohou hlásit: michalek@spsstrebic.cz
 4. Travnaté hřiště slouží  ke sportovnímu vyžití v období pro ně příznivé. Nikoliv v zimě a za nepříznivého počasí. Vstup povolen výhradně v kopačkách.
 5. Dále nabízíme speciální možnost na soustředění sportovních kolektivů. V době prázdnin, v období pá – ne nebo dle dohody.
 6. VOLNÁ MÍSTA: Vždy po dohodě se správcem hřiště. Rezervace je nutná min. týden dopředu.

Hřiště s umělým povrchem

Nabídka hřiště s umělým povrchem pro zájemce:

 1. CO? Lze využít 2 tenisové kurty, 2 hřiště na volejbal a nohejbal, dále 4 přenosné basketbalové koše, hřiště na malou kopanou o rozměrech 37 x 31 metrů.
 2. CENA: Jednoho kurtu je 80,- Kč na hodinu a cena celého hřiště 160,- Kč. K dispozici šatna a sprchy v budově školy u tělocvičen.
 3. KONTAKT: dolezalova@spsstrebic.cz
 4. Víceúčelové hřiště s umělým povrchem slouží po celý rok ke sportovnímu vyžití. Vstup povolen ve sportovní obuvi kromě kopaček.

 

Nahoru

Zeptejte se nás

Jméno a příjmení *
E-mail *
Zpráva *

Kontakty

Střední škola stavební Třebíč

Kubišova 1214/9
674 01 Třebíč

Informační linky:

Telefon: 568 606 410, 568 606 411
Fax: 568 606 422
E-mail: info@spsstrebic.cz
WWW: https://www.stavtr.cz

Kudy k nám